Niepubliczne Przedszkole MAŁY ARTYSTA, jest to przedszkole o profilu artystycznym, rozwijające dziecko poprzez podejmowanie wszelkich działań twórczych. Szereg proponowanych przez nas zajęć ma na celu obudzić w każdym naszym przedszkolaku drzemiący w nim potencjał „małego kreatora”…  A im wcześniej to zrobimy, tym lepiej!

Jesteśmy bowiem przekonani, że pozostawienie dziecku swobody na wyrażenie swych myśli i przeżyć za pomocą najróżniejszych środków wyrazu jest doskonałym sposobem na jego  lepsze poznanie.

Ważny jest też dla nas także kontakt dziecka z otaczającym go światem, z naturalnym środowiskiem.

Pragniemy rozbudzić w każdym przedszkolaku wrażliwość na piękno i bogactwo przyrody, dlatego wybraliśmy na naszą placówkę miejsce wyjątkowe… Zielone, z laskiem, ogródkiem, cudownie śpiewającymi ptakami i wiewiórkami na drzewie… (naprawdę!)

Celem naszym jest również przygotowanie dzieci do samodzielności, rozwinięcie u nich umiejętności społecznych, radzenia sobie w życiu codziennym, a w szczególności w szkole.

Zależy nam również na współpracy z rodzicami i stworzeniu  atmosfery otwartości, wzajemnego szacunku
i życzliwości.

Jesteśmy placówką z kilku letnim doświadczeniem w pracy z dziećmi oraz  pełną zapału do pracy kadrą!

MAŁY ARTYSTA TO:

•  kameralne Przedszkole położone w zacisznym, pełnym zieleni miejscu,  choć w centrum miasta…
•  dom spełniający wszelkie wymogi bezpieczeństwa
•  duży ogród z placem zabaw oraz laskiem
•  pakiet zajęć dodatkowych w cenie czesnego

•  zajęcia logopedyczne

•  zgrana, doświadczona pełna pasji kadra wychowawcza
•  opieka medyczna i psychologiczna

•

Staramy się, by w Przedszkolu dzieci czuły się jak u siebie, a twórcza atmosfera, życzliwość wychowawców i współpraca z rodzicami pozwalały im rozwijać to, co w nich najlepsze i najpiękniejsze.

przyjmujemy dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat

Raport z ewaluacji zewnętrznej ...

przeczytaj a dowiesz się jak nas oceniło Kuratorium Oświaty w Poznaniu

mail: npmalyartysta@gmail.com